Vyhledávání

Novinky

Katalog kalendářů a diářů 2019Potisk kalendářů a diářů pro rok 2019

Nabízíme dotisk vašeho loga na kalendáře a diáře včetně ražby. Nový katalog kalendářů a diářů pro rok 2019 v tištěné podobě máme připravené pro zasílání. K novému katalogu jsme i aktualizovali elektronikcou verzi (e-katalog) pro rychlejší a přehlednější výběr nebo ke stažení ve formátu pdf.

Dále nabízíme předvedení a popřípadě zapůjčení vzorků těchto kalendářů a diářů.

 

Vytvoření kvalitní prezentace je základním krokem k úspěšné propagaci na celosvětové síti - internetu. Kvalita prezentace nespočívá jen v grafickém zpracování, ale také v kvalitě obsahu, dobrého naprogramování, dobré orientaci a optimalizaci – SEO a SEM.
Naší přirozenou úlohou je předání zkušeností, které povedou k vytvoření opravdu kvalitní prezentace. Úroveň grafického zpracování je však také důležitou součástí, která působí na podvědomí každého návštěvníka. Reprezentativní vzhled musí plně respektovat tzv. corporate identity společnosti nebo zadavatele a být v souladu s grafickým manuálem. Projekty jednotlivých prezentací musí být přizpůsobeny pro určitou cílovou skupinu.
Tvoříme profesionální webové prezentace (internetové stránky) s využitím nejnovějších technologií, validním kódem, snadnou přístupností i použitelností pro návštěvníky.

www.eurodesk.czwww.autodrom.czwww.hvozd.comwww.mikrobuscar.czwww.parkhotelnovybor.cz

www.aproduction.cz » tvorba www stránek