Vyhledávání

Novinky

Katalog kalendářů a diářů 2019Potisk kalendářů a diářů pro rok 2019

Nabízíme dotisk vašeho loga na kalendáře a diáře včetně ražby. Nový katalog kalendářů a diářů pro rok 2019 v tištěné podobě máme připravené pro zasílání. K novému katalogu jsme i aktualizovali elektronikcou verzi (e-katalog) pro rychlejší a přehlednější výběr nebo ke stažení ve formátu pdf.

Dále nabízíme předvedení a popřípadě zapůjčení vzorků těchto kalendářů a diářů.

 

Informační a orientační systémy usnadňují orientaci v budovách a areálech firem, jsou jimi například cedulky na dveře kanceláří, směrové šipky v areálu firmy apod.
Provádíme návrhy standardních i nestandardních orientačních systémů, výrobu a následnou montáž včetně záručního a pozáručního servisu. Provádíme servis a obnovování údajů na orientačních systémech.

Interiérové orientační systémy
Hlavní orientační tabule bývá umístěna u vchodu do budovy – slouží k hlavní orientaci po budově a získání základního přehledu.
Patrové orientační tabule jsou umístěny na jednotlivých patrech a slouží jako rozcestníky na jednotlivých patrech budovy.
Dveřní tabulky slouží ke konkrétnímu označení jednotlivých místností. Směrovky, výstrčky, informační tabule označují různé úseky provozů. Únikové východy se značí dle ČSN norem. Doplňkové značení zahrnuje označení místností sociálního zázemí, očíslování dveří, informační a výstražné značení.


www.aproduction.cz » info systémy