Vyhledávání

Novinky

Bullet, Avenue a Label 2018Bullet, Avenue a Label 2018

Asi největší výběr reklamních předmětů a vybraného reklamního textilu je obsaženo v novém spojeném katalogu Bullet, Avenue a Label pro rok 2018.

 

Vytvoříme pro Vás:
externí reklamu - grafiku na automobily, poutače, obchody, vývěsní štíty, světelnou reklamu ...
interní reklamu - vybavení obchodů, veletržních expozic a informačních systémů budov ...
Součástí externí a interní reklamy z řezané fólie je grafická příprava, která je zpracovávána dle předaných podkladů či grafických manuálů klientů. Výrobu provádíme řezáním samolepících folií na řezacím plotru nebo velkoplošným solventním tiskem na speciální samolepící PVC fólie. Návrhy i vlastní realizace je naší výrobní náplní, a to nejen vlastní návrh a vyřezání, ale i následná aplikace, včetně dodávky podkladových tabulí, rámů, stojanů atd. Životnost polepu je od 3 – 10 let v závislosti na použité fólii a vlivům, jimž je vystavena.
Vyřezávané nápisy a grafika ze samolepících fólií (i speciálních PVC fólií) patří tradičně mezi nízkonákladovou reklamu.

XO Foods - polep vozu BMW reklamními nápisyGerhard Horejsek - polep vozuPoll Guss - polep vozu reklamními nápisypolep vozu Hotelu MorrisDřevostavby Šuma - polep vozuPorsche Praha Prosek - celopolepení (wrapping) ochranou folií

www.aproduction.cz » polepy aut a výloh